A A A

Dakid Business Solutions Michał Banaszak referencjeDuża kultura i takt w kontaktach międzyludzkich i biznesowych. Szeroka wiedza w tematyce architektury i budownictwa.”


Henryk Rej, Wrocław.


Współpracę z Panem Michałem Banaszakiem podjąłem celem nabycia nieruchomości we Wrocławiu.

Pan Michał okazał się osobą bardzo sprawną, nie tylko dokonał szybkiej selekcji ofert, wśród której wybraliśmy tą zamierzoną, ale także służył cennymi radami i wsparciem w załatwieniu wszystkich formalności związanymi z obsługą nabycia nieruchomości.

Do dziś korzystam z usług Pana Michała, który niezwykle szybko, już po raz drugi, znalazł najemców zakupionej przeze mnie nieruchomości.

Polecam współpracę z Panem Michałem Banaszakiem, bo jest osobą kompetentną, zaangażowaną oraz proaktywnie nastawioną do klienta a jego wysoka kultura osobista i duża otwartość w komunikacji powoduje, że moja kilkuletnia współpraca z Nim jest nie tylko bardzo efektywna, ale także przyjemna.


Tomasz Perzanowski, Jelenia Góra,


We wrześniu 2015 roku Pan Michał Banaszak pomógł mi nabyć dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu. Jest to moje pierwsze własne mieszkanie, którego samodzielnie poszukiwałam przeszło 3 miesiące. Z pomocą Pana Michała znalazłam wymarzone mieszkanie w ciągu tygodnia. Był też nieoceniony podczas dokonywania wszelkich formalności, co niezwykle ułatwiło mi zakup i podpisanie umowy.


Szczerze polecam Pana Michała jako pośrednika nieruchomości, bo jest on osobą kompetentną,słucha swojego klienta i znajduje oferty, które świetnie spełniają kryteria, jest też bardzo elastyczny jeśli chodzi o terminy spotkań i jego pomoc pozwala klientowi ograniczyć trudności w załatwianiu formalności do niezbędnego minimum. Dodatkowo służy profesjonalną radą, co dla osoby niedoświadczonej jak ja okazało się bardzo przydatne.


Zofia Hrydziuszko, Wrocław.


When I began the search for my home in Poland I had no idea where to start. Mr. Banaszak walked me through the buying process and made it so simple for me. I was so impressed with Mr. Banaszak professionalism and personal attention.

Mr. Banaszak is a first class, high caliber, real estate professional. I received his personal attention almost on a daily basis. He was always available for questions, and made me feel like I was his only client.He is gifted, talented and knows his market.

He thoroughly explained everything that I signed with him and took the time to properly answer any questions. He was never late and always available via phone call or email. To anyone looking to buy a place, I would highly recommend Mr. Banaszak as he has been a tremendous help to me. I can without a doubt say that I now have a Realtor for life.


Joanna Decowska, New Jersey, USA

Chcąc sprzedać nasz wrocławski lokal "na odległość", mieliśmy obiekcje co do wyboru właściwego biura.

Jak się jednak okazało, zupełnie niepotrzebnie. Nasza współpraca z biurem nieruchomości pana Michała Banaszaka przebiegała bez jakiegokolwiek zarzutu.

Oboje z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy o pośrednictwo z panem Michałem, tym bardziej, że mieszkamy w Australii i nasz kontakt był wyłącznie poprzez email i okazjonalną rozmowę telefoniczną.


Pan Banaszak pomógł nam w każdym aspekcie związanym ze sprzedażą mieszkania, umową notarialną, a nawet monitorowania transferów bankowych. Zarówno my jak i nasz pełnomocnik byliśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i rzetelności ze strony Pana Michała.


Szeroki zakres wiedzy oraz trafne porady, w połączeniu z życzliwością i szczerością oraz okazaną cierpliwością pomogły nam w pełni zaufać Panu Banaszakowi. Nie musieliśmy się martwić dosłownie o nic, za co wciąż jesteśmy bardzo wdzięczni.


Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować to biuro nieruchomości dla każdego szukającego profesjonalnej obsługi oraz serwisu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.


Radek Czerwiński, Sydney, Australia, 25.01.2016

Poszukiwania naszego pierwszego mieszkania rozpoczęliśmy z firmą Pana Michała Banaszaka w 2015 roku.
Była to nasza pierwsza transakcja na rynku nieruchomości we Wrocławiu.

Pan Michał starannie dobierał oferty do naszych wymagań i terminowo organizował spotkania ze sprzedającymi, co znacznie skróciło nasze poszukiwania.

Bardzo dobrze również ułożyła się nasza współpraca przy finansowaniu nieruchomości i wyjaśnianiu nam poszczególnych etapów transakcji. Polecamy firmę Pana Michała osobom szukającym profesjonalnych usług na rynku nieruchomości.

Tomasz Zakrzyński, Marta Czyżewska-Zakrzyńska. Wrocław

Bardzo dziękujemy za sprawnie przeprowadzoną transakcje. Mimo, że sprzedaż naszego mieszkania odbywała się w Poznaniu, Pan Michał zawsze był skłonny do przyjazdu i pomocy we wszystkich kwestiach.


Warto dodać, że jest profesjonalistą nastawionym do klienta, zawsze pod telefonem, chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Otacza opieką swojego klienta i ma każdy etap transakcji pod kontrolą. Co ważne dzieje się tak od początku, aż do samego końca.


Polecam współpracę z Panem Michałem wszystkim szukającym osoby w 100% zaangażowanej, rzetelnej i znającej się na swojej pracy. Z doświadczenia wiem, że bardzo ciężko dzisiaj znaleźć taką osobę w każdej branży - nam się poszczęściło :)


Łukasz Mieloch, Elżbieta Mieloch. Poznań.

Polecam wszystkim współpracę z Panem Michałem Banaszakiem. Doskonale zna rynek nieruchomości, jest osobą niezwykle kompetentną, a do tego bardzo pomocną i życzliwą. Nasza współpraca wykraczała poza standardową usługę pośrednictwa. Pan Michał nadzorował odświeżenie mieszkania, zajął się również niezbędnymi naprawami. Od początku współpracy mogłam liczyć na jego pomoc – nie mieszkam na codzień we Wrocławiu i trudno byłoby mi nadzorować proces sprzedaży mieszkania.Pan Michał wykazał się niezwykłą cierpliwością, zaangażowaniem, służył radą i pomocą, nie tylko podczas załatwiania formalności, był zawsze pod telefonem. Dzięki jego profesjonalizmowi transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Każdy, kto planuje przeprowadzenie transakcji na rynku nieruchomości, może spokojnie zdać się na Pana Michała. Gorąco polecam.


Monika Sieniawska, Warszawa

Pan Michał Banaszak wykonał dla mnie transakcje wynajmu mieszkania we Wrocławiu w 2016 roku.

Mieszkając na codzień w Gdańsku zdecydowałem się powierzyć wynajem zewnętrznej firmie. Wszystkie dokumenty zostały profesjonalnie przygotowane do transakcji.

Pan Michał okazał się osobą bardzo operatywną, słowną i godną zaufania. Polecam usługi firmy Dakid Business Solutions klientom zainteresowanym profesjonalnym wynajmem nieruchomości we Wrocławiu.

Rajnard Czeczatka, Gdańsk.

Po początkowych samodzielnych, a nieudanych próbach poszukiwania własnego mieszkania dowiedziałam się o panu Michale Banaszaku i natychmiast zdecydowałam się skorzystać z jego pomocy, co z perspektywy czasu uważam za bardzo słuszną decyzję.


Przekonałam się, że pan Michał jest ekspertem nieruchomości, jego pomoc okazała się nieoceniona. Podczas poszukiwania mieszkania pan Michał potrafił trafnie przeanalizować i ocenić ogłoszenia pod kątem kryteriów ważnych dla klienta, a następnie pomógł wybrać najlepsze z nich.


Pan Michał nadzorował następnie całą transakcję zakupu od początku aż do samego końca, zapewnił potrzebne wsparcie podczas bieżącego kontaktu ze sprzedającym i jego pośrednikiem, negocjacji ceny i wizyt u notariusza, aż do spisania protokołu zdawczo-odbiorczego oraz przekazania kluczy.

Co warte podkreślenia, przez cały ten czas pan Michał miał pod kontrolą wszelkie sprawy formalne i prawne oraz kompletowanie dokumentacji mieszkania, co dla mnie osobiście było najważniejszą kwestią, ponieważ dzięki temu byłam pewna zakupu oraz spokojna o bezpieczeństwo transakcji.


Teraz mogę się cieszyć z własnego mieszkania, a znajomym którzy dopiero zaczynają poszukiwania serdecznie polecam pomoc pana Michała Banaszaka.


Aldona Potoczny, Wrocław