A A A


Serwis Business 2 BusinessLokale komercyjne na sprzedaż i wynajem we Wrocławiu.


W sekcji Business 2 Business prezentujemy lokale komercyjne oraz obiekty z przeznaczeniem na działalność gospodarczą lub stricte pod wynajem dla innych firm.


Opisywane tutaj obiekty znajdują się w obrębia miasta Wrocław i znakomicie nadają się do prowadzenia działalności biurowej, usługowej i handlowej. Zlokalizowane są w ścisłym centrum miasta lub w dobrze skomunikowanych miejscach.


Jak agencja nieruchomości współpracując z firmami regularnie pozyskujemy nowe obiekty na sprzedaż. Przyjmujemy obiekty na parterach kamienic, bloków, nowoczesnych apartamentowców lub całe budynki komercyjne. Prowadzimy aktywne kampanie reklamowe, skutecznie pozyskujące klientów na nieruchomości. Oferty zamieszczamy na największych polskich portalach internetowych,biznesowych, serwisach zagranicznych oraz własnej dedykowanej stronie biznes-trader.pl


Na specjalne życzenie inwestorów prowadzimy również poszukiwania obiektów komercyjnych lub specjalnych powierzchni biurowych.


Zapraszamy do współpracy:

 • osoby indywidualne szukające nieruchomości pod konkretną działalność gospodarczą,
 • klientów zainteresowanych zakupem wynajętych lokali komercyjnych,
 • osoby zainteresowane sprzedażą lokali komercyjnych, oraz całych obiektów biurowych,
 • fundusze inwestycyjne poszukjące rentownych nieruchomości,
 • klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mieszkalnych (apartamentów) z podpisaną umową zarządzania najmem,

 • Warunki i sposób współpracy omawiamy na indywidualnych spotkaniach.


  kamienica inwestycja

  Kamienica/ Budynek biurowy na sprzedaż we Wrocławiu.

  Nieruchomość zabudowana 3-kondygnacyjna poniemiecka kamienica - w całości odremontowaną w stanie deweloperskim.

  LOKALIZACJA: okolice pl. Kromera i Mostów Warszawskich. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, Rynkiem, Galerią Dominikańską, uczelniami wyższymi oraz firmami zagranicznymi.


  METRAŻ:

  - powierzchnia działki - 0,0579 ha;
  - powierzchnia całkowita kamienicy - 1576,20 m2;
  - powierzchnia piwnic - 315,93 m2;
  - kubatura budynku - 3940,50 m3.

  KAMIENICA SKŁADA SIĘ Z:

  - 8 mieszkań,
  - lokalu użytkowego,
  - pomieszczeń piwnicznych.

  Działka w kształcie trapezu, zabudowana 3-kondygnacyjnym poniemieckim budynkiem o funkcji mieszkalno - usługowej, pochodzącym z roku 1905. Teren zagospodarowany, o lekkim skłonie, nasłoneczniony.

  Lokalizacja jest niezwykle dyskretna, obiekt idealnie nadaje się na prywatne gabinety lekarskie, usługi hotelarskie, biura, siedzibę firmy informatycznej etc.

  Nieruchomość położona jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Psie Pole, blisko Mostu Warszawskiego, Odry. Podwórze otoczone jest terenami mieszkalno - usługowymi oraz usługowymi.


  Budynek:

  Budynek ma piwnice oraz trzy kondygnacje nadziemne i przykryty jest stropodachem jednospadowym. Od frontu znajduje się plac pod którym usytuowane są piwnice. Plac jest położony powyżej poziomu sąsiadującego terenu, na poziomie stropu nad piwnicą. Teren placu jest wybetonowany. Do budynku prowadzi wejście główne od strony elewacji tylnej (płd. - wsch.), wejście do piwnic od strony ściany szczytowej, wejście do piwnic na elewacji frontowej. Ponadto, istnieje wejście przez piwnice, znajdujące się pod podwórzem, przy sąsiednim budynku.

  Wewnątrz stan deweloperski, w roku 2016 została wyremontowana elewacja i zakończone prace nad instalacją wewnętrzną elektryczną.

  Duże możliwości przyszłych dochodów tkwią w pomieszczeniach piwnicznych. Jest ich 19 szt. o łącznej powierzchni 315,93 m2. Są to pomieszczenia obszerne, świetnie nadające się na magazyny, składy hurtowni lub nawet nocny klub. Piwnica o wzmocnionym stropie dla potrzeb schronu przeciwlotniczego, świetnie wygłuszy głośną muzykę i drgania.

  Działka jest ogrodzona, a nad bezpieczeństwem czuwa wyspecjalizowana firma ochroniarska. Budynek może zostać ewentualnie nadbudowany o 2 kondygnacje, zwiększając możliwości inwestycyjne.


  Cena: 1900 000 zł – do indywidualnych rozmów i negocjacji.

  Lokale komercyjne i obiekty na sprzedaż

  Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław


  Lokal komercyjny na sprzedaż – Wrocław Stare Miasto.


  Na sprzedaż duży komfortowy lokal (parterowy) o powierzchni. 81,37 m2, po kapitalnym remoncie, nadający się na każdą działalność: kancelarie, zakłady kosmetyczne, fryzjerskie, rehabilitacyjne lub lekarskie.


  Lokal klimatyzowany, z alarmem, położony na parterze z dwoma wejściami. Bardzo zadbane wnętrze świeżo odremontowane. . Lokal jest aktualnie wynajmowany- możliwość zakupu z najemcą posiadającym podpisaną umowę.


  Znakomita lokalizacja- tylko 2 minuty od płyty Rynku. Lokal atrakcyjny jako inwestycja oraz pod własną działalność usługową. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.


  Cena:799000 zł - do indywidualnych negocjacji

  Lokale komercyjne na wynajem- Wrocław Centrum.


  Przestronna powierzchnia biurowa dla firm w centrum Wrocławia.


  Oferujemy na wynajem duży przestronny lokal o powierzchni 140 m2 zlokalizowany w samym centrum Wrocławia w dzielnicy Stare Miasto. Powierzchnia mieści się na I pietrze nowoczesnego biurowca. Media miejskie. Duże przestronne wnętrze składające się z pomieszczenia open space, salki konferencyjnej, zaplecza sanitarnego. W budynku znajdują się firmy informatyczne oraz usługowe. Bardzo atrakcyjna lokalizacja- boczna ulica od jednej z głównych ulic miasta.


  Powierzchnia szczególnie atrakcyjna dla firm informatycznych i usługowych. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. W budynku znajduje się klimatyzacja i nowoczesna sieć światłowodowa.


  Powierzchnia biurowa na wynajem Wrocław Stare Miasto.


  Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

  Oferujemy na wynajem przestronną i nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowanę we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto-okolice ul. Swobodnej w nowoczesnym biurowcu z ochroną.


  Nieruchomość ma powierzchnie 330 m2 i składa się 5 pomieszczeń. Media i ogrzewanie miejskie. Szybkie łącza internetowe (światłowód). Klimatyzacja + wentylacja mechaniczna. Dedykowane pomieszczenie na serwer. Aktualnie wynajmowana przez firmę informatyczną. Całość rozdzielona na część dla pracowników oraz na część socjalną.


  Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, blisko Galerii Handlowej oraz blisko głównych punktów komunikcyjnych. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta Rynkiem oraz Galerią Dominikańską. Dobry dojazd na lotnisko + autostradę A4.


  Cena: 15500 zł + opłaty eksploatacyjne +media (do indywidualnych negocjacji).

  Biura dla firm start-up we Wrocławiu


  Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

  Własne miejsce do pracy w samym centrum Wrocławia za 50zl +Vat miesięcznie. Od dziś udostępniamy usługę polegającą na dostępie do powierzchni biurowej w samym centrum wrocławskiego Rynku. W ramach abonamentu otrzymujesz: - dostęp do infrastruktury informatycznej (iMac, stanowiska do laptopów), dostęp do prasy biznesowej (Puls Biznesu i WSJ), catering. Usługa szczególnie przydatna dla młodych przedsiębiorców i start-up'wców. Więcej detali na naszej stronie www.


  Cena: 5500 zł + VAT+opłaty eksploatacyjne.


  Poszukiwanie i sprzedaż nieruchomości komercyjnych.


  Szukasz dla siebie podobnej nieruchomości? Planujesz zakup lokalu komercyjnego? Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość komercyjną lub kamienicę? Zadzwoń i skonsultuj się z naszym doradcą. Przyjmujemy zlecenia z Polski i innych kraj. Telefon: +48-604-978-704