A A A


Nieruchomości zagraniczneWiększość proponowanych przez nas nieruchomości ulokowanych jest w rejonie Costa Blanca. Dogodne połączenie lotnicze z Wrocławiem oraz innymi większymi miastami w Polsce jest znaczącym atutem tej propozycji. Prowincja ma bardzo dobrze rozbudowaną sieć dróg zapewniających łatwy i szybki dostęp do wybranych lokalizacji.

Okolica dostarcza wiele atrakcji i udogodnień dla inwestora. Możesz zdecydować, czy chcesz wypoczywać tuż przy plaży, czy w otoczeniu naturalnych parków, lagun, rzek, centrów, w centrum małych miasteczek albo na ich obrzeżach z widokiem na morze i baseny.

> > >
> > >


Czeka na Cienie wiele atrakcji: porty jachtowe, pola golfowe, korty tenisowe, sauny,parki wodne, naturalne plaże, niepowtarzalne krajobrazy. Spotkasz tu ciekawych ludzi z różnych stron świata. Wszystko na najwyższym poziomie

Apartament w Hiszpanii do wynajęcia


Lokalizacja: półwysep La Manga (region Murcia) godzina drogi od Alicante (wyloty z Polski w tym z Wrocławia i Poznania). Sam apartament znajduje się 1,5 godziny drogi samochodem od Alicante. Możliwość wykupienia transportu za kwotę 80Euro z lotniska do apartamentu (cena obejmuje wszystkie osoby transportowane).


Oferujemy na wynajem przestronny apartament wakacyjny w Hiszpanii na półwyspie La Manga. Zadbane wnętrze + widok panoramiczny z balkonu.


Mieszkanie ma ok.60 metrów kwadratowych. Apartament znajduje się na czwartym pietrze 9cio piętrowego budynku z nowoczesna winda i składa się z dużego salonu połączonego z kuchnia i wyjściem na duży balkon,z którego rozlega się cudowny widok.na morze. Oprócz tego 1.sypialnia ok.10m i druga mała sypialnia ok.5,5m.Lazienka z wanna wc, pralka w łazience.


W salonie na ścianie plaski nowy telewizor LCD ok 40 cali,WIFi do dyspozycji. Domofon z monitorem. Możliwość wynajęcia dla 3-4 osób.


Zadbana okolica z bardzo ładnym widokiem panoramicznym. Przyjazna zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się restauracje piaszczyste plaże oraz tereny rekreacyjne. Przyjazne środowisko, zadbane plaże oraz świetny widok z okna czynią go udana opcją na wakacje.


Polecamy zapoznanie się z filmem prezentacyjnym:

Rezerwacji można dokonywać pod telefonem: +48-604-978-704.