dakid business solutions

Agencja nieruchomości Wrocław

Firma Dakid Business Solutions - Michał Banaszak powstała w roku 2009, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla firm budowlanych, konstrukcyjnych, usługowych oraz klientów indywidualnych. Od 2010 roku świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomościami oraz architekturą.

W biznesie stawiamy na twarde kompetencje, solidność,komunikatywność elastyczność oraz budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami. Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz kilkunastu instytucjonalnych.

Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl powstał jako platforma pokazująca możliwości lokowania pieniędzy w atrakcyjne lokale komercyjne, nieruchomości zagraniczne, apartamenty i mieszkanie. Z założenia dedykowany jest osobom zainteresowanym tematyką inwestowania w nieruchomości oraz bezpieczne aktywa. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji.


Zarządzanie nieruchomościami WrocławZarządzanie nieruchomościami to obszar który warto powierzyć profesjonalnym firmom. Dzięki automatyzacji i rozwiązaniom pozwalającym komunikować się w sposób zdalny, możesz powierzyć nieruchomość zewnętrznej firmie i skupić się na prowadzeniu firmy, życiu rodzinnym lub podróżom. W ostatnich latach jest to usługa szczególnie często wybierana przez właścicieli firm oraz osoby posiadające dużą ilość nieruchomości. Obiektami jakie przyjmujemy do firmy są mieszkania, domy oraz całe budynki.Szczegółowe informacje zawarte są w linku obok

Zarządzanie najmem Wrocław Dzięki wsparciu świetnych specjalistów przeprowadzamy zaawansowane transakcje z dbałością o każdy detal. Naszymi najlepszymi referencjami jest stale rosnąca liczba osób z Polski i zagranicy korzystających z naszych usług oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy od klientów.


Specjalizujemy się w poszukiwaniach:W ramach wykonywanych usług zapewniamyNaszą specjalnością jest sprzedaż nieruchomości luksusowych. (obsługujemy Wrocław, Warszawę oraz Poznań). Klientom zapewniamy indywidualną obsługę i bardzo dobry marketing nieruchomości. Przykładowa oferta widoczna jest na poniższym filmie:
Dodatkowo zapewniamy dostęp do usług renomowanej pracowni architektonicznej zajmującej się projektowaniem wnętrz mieszkań oraz domów (zobacz nasze realizacje w sekcji: projektowanie luksusowych mieszkań).


Jesteśmy jednym z nielicznych biur zajmujących się sprzedażą nieruchomości zabytkowych na terenie województwa Dolnośląskiego, Wielkopolskiego oraz lubuskiego. Nacodzień współpracujemy z klientami z Polski, USA i Europy.


Inwestowanie w nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy i znajomości rynku - już dziś zapraszamy do współpracy. Angażując naszą firmę oszczędzasz czas i pieniądze, które wydałbyś na samodzielne poszukiwania. Więcej detali związanych z naszą działalnością znajdziesz na poszczególnych stronach serwisu.


Michał Banaszak

Popularne w serwisie:

Dzielnice Wrocławia  Sprzedaż nieruchomości za granicą  Obsługa najmu Wrocław Wycena nieruchomości Wrocław Grunty rolne na sprzedaż