A A A


Regulamin serwisu www.inwestycje-wroclaw.pl.

I. Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl jest własnością firmy Dakid Business Solutions Michał Banaszak, adres: 68-100 Żagań ul.Długa 2 NIP: 924-176-68-89 zwanej dalej "Firmą"


1. Firma publikuje w serwisie treści związane z tematyką inwestowania na rynku nieruchomości oraz produktami finansowymi, które posiada w swojej ofercie. Publikowane informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


2. Korzystanie z serwisu www.inwestycje-wroclaw.pl jest bezpłatne i dobrowolne.


3. Korzystanie z serwisu www.inwestycje-wroclaw.pl , w szczególności: przeglądanie ofert,wysyłanie ofert i wypełnianie formularzy oznacza zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.


4. Wszelkie treści, poradniki i fragmenty ofert znajdujące się na stronie www.inwestycje-wroclaw.pl nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody firmy jest zabronione.


II. Firma nie ponosi odpowiedzialności za: a) jakiekolwiek szkody cywilne lub finansowe powstałe w wyniku posługiwania się zamieszczonymi informacjami, b) szkody wynikłe z braku dostępu lub chwilowej awarii serwisu www.inwestycje-wroclaw.pl c) firma nie odpowiada za transakcje przeprowadzone za pośrednictwem strony www.inwestycje-wroclaw.pl bez czynnego udziału jej pracowników, d) informacje umieszczone w poradnikach i artykułach mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako wiążące informacje prawne. III. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany treści serwisu w każdym momencie.


IV.Informacje przedstawione w serwisie www.inwestycje-wroclaw.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie odpowiada za wykorzystanie zgromadzonych w serwisie treści.