Jak sprzedać mieszkanie / dom przebywając zagranicą? Poradnik online.agent nieruchomości w Polsce.

1. Planując sprzedaż nieruchomości będąc zagranicą przede wszystkim przygotuj wszystkie dokumenty związane z mieszkaniem lub domem. Pomiędzy wyjazdem za granicę, a decyzją o sprzedaży mogło upłynąć sporo czasu - warto wieć postarać się o ich aktualną wersję.2. Jeśli mieszkasz na stałe za granicą i nie chcesz wracać na transakcję do Polski możesz zorganizować transakcję na dwa sposoby:a) udzielić pełnomocnictwa przebywając w Polsce u polskiego notariusza (koszt między 130-300 zł).b) udzielić pełnomocnictwa za granicą - wtedy będzie to specjalny dokument z tzw klauzulą apostile. Jest to specjalna klauzula która pozwala posługiwać sie dokumentem w innych krajach (najczęściej nadaje ją konsulat lub ministerstwo spraw zagranicznych). W każdym kraju wygląda to nieco inaczej , warto zatem sprawdzić, który urząd wydaje dokument w miejscu Twojego zamieszkania. Minusem tego rozwiązania są wyższe koszty, plusem brak konieczności podróży do kraju co ma duże znaczenie dla klientów zwłaszcza z USA i Australii.3. Jeśli w sprzedaż nieruchomości są zaangażowane osoby postronne lub rodzina ustal koniecznie jaką finalną cenę chcielibyście uzyskać. Bardzo często skraca to czas transakcji nawet do tygodnia. Mając przygotowaną dokumentacje i określoną cenę nie tylko przyspieszysz samą transakcję, ale również przeprowadzisz ją w komfortowy sposób.Jeśli nie chcesz samodzielnie zajmować się sprzedażą nieruchomości dobrym pomysłem jest oddanie nieruchomości do biura nieruchomości. Agencja potwierdza odbiór kluczy od nieruchomości na specjalnej umowie, przeprowadza cały marketing nieruchomości i organizuje spotkania z klientami za Ciebie. Jej usługi są bezpłatne do czasu zawarcia transakcji (umowy przedwstępnej lub końcowej). Po znalezieniu kupującego na nieruchomość, transakcję dokańcza Twój pełnomocnik.Ogłoszenia i serwis nieruchomości: Chicago, NY, Miami, Kanada, California, Europa Zachodnia.Planujesz powrót do Polski i chciałbyś kupić atrakcyjne mieszkanie lub dom? Zależy Ci na zakupie dochodowej nieruchomości pod wynajem w Polsce?


Zapraszamy Cię do współpracy z naszą firmą Od 2010 roku współpracujemy z klientami z Polski, USA i Europy w zakresie:


- sprzedaży nieruchomości,
- poszukiwań nieruchomości,
- wynajmu mieszkań i zarządzaniem najmem kilku nieruchomości,

Naszą specjlalnością są poszukiwania atrakcyjnych mieszkań w dobrych cenach zarządzanie najmem. Dzięki atrakcyjnemu modelowi współpracy i dużemu doświadczeniu w branży skutecznie realizujemy transakcje z naszymi klientami oraz odpowiedzialnie opiekujemy się ich nieruchomościami.


Zobacz szczegóły naszej oferty:

1.Poszukiwania nieruchomościna cele mieszkalne i pod wynajem.


Prowadzimy długofalowe poszukiwania nieruchomości - zarówno w celach mieszkalnych jak i pod wynajem. Ofertowane przez nas nieruchomości znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach miasta oraz są dobrze skomunikowane. Mieszkania pod wynajem potrafią wygenerować stopę zwrotu między 6-8% (przed opodatkowaniem).


2.Poszukiwania i wynajem nieruchomości luksusowych.


Naszą specjalnością jest lokalny rynek nieruchomości luksusowych. Posiadamy dostęp do atrakcyjnych domów, apartamentów i penthousów zlokalizowanych w centrum miasta (widok panoramiczny) oraz na kameralnych osiedlach.


3.Sprzedaż nieruchomości - internetowe biuro nieruchomości


reklama nieruchomości Polska

Dzięki zaawansowanemu marketingowi nieruchomości prezentujemy nieruchomości bazują na wysokiej jakości materiałach reklamowych. Oferowane przez naszą firmę nieruchomości reklamowane są na czołowych portalach w Polsce i zagranicą. Cały proces sprzedaży nieruchomości obejmuje:


- przygotowanie nieruchomości pod wynajem,
- opracowanie fotografii nieruchomości,
- nakręcienie filmu promocyjnego,
- prezentowanie nieruchomości (możliwość zdania kluczy do agencji),
- obecność agenta u notariusza,
- przygotowanie protokołu zdawczo odbiorczego,

4.Zarządzanie najmem oraz opieka nad nieruchomościami.


Od 2014 roku prowadzimy dla nszych klientów usługa zarządzania najmem nieruchomości w Polsce. Przyjmujemy oferty wynajmu mieszkań oraz domów. Dzięki bardzo dobrze opracowanemu modelowi współpracy klient nie musi się osobiście angażować w obsługę nieruchomości. Nasza firma współpracuje również z serwisantem nieruchomości, które na bieżąco likwiduje usterki w mieszkaniach naszych klientów. Najemcami mieszkań są tylko osoby pracujące lub firmy zagraniczne.


5. Prowizja pośrednika nieruchomości. Jaki jest koszt usługi?


Prowizja za sprzedaż mieszkania - 1,99% brutto.
Prowizja za kupno nieuchomości - 1,89% brutto.
Prowizja za wynajem nieruchomości - 60% brutto.

Masz pytanie dotyczące rynku nieruchomości w Polsce? Planujesz zakup nieruchomości dla siebie lub pod wynjem? Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą firmą: +48-538-441-222.agent nieruchomości w Polsce

Zapraszam do współpracy Michał Banaszakzarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednika nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław