zarządzanie najmem Wrocław

Zarządzanie najmem mieszkań i lokali komercyjnych – agencja nieruchomości Wrocław.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie wynajmu mieszkań i domów we Wrocławiu. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami od 2010 roku. Na stałe współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy, którzy zainteresowani są obsługą nieruchomości przez profesjonalną agencję.


Wynajmujemy mieszkania, komfortowe apartamenty, mieszkania dedykowane pod wynajem oraz domy. Najemcami naszej firmy są osoby prywatne oraz firmy. Współpraca z naszą firmą to dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy.


Obsługa wynajmu Wrocław - Co konkretnie zyskujesz współpracując z nasza firmą:

1.Wysokiej jakości materiały reklamowe przygotowywane na indywidualne zamówienie (zdjęcia, rzuty, filmy Full HD – atrakcyjny sposób reklamy nieruchomości). Współpracę z klientem rozpoczynamy od indywidualnego spotkania, gdzie omawiamy wszystkie aspekty najmu oraz strategię marketingową.


2.Na spotkaniu ustalamy również stawkę za wynajem nieruchomości – dostosowaną do rynkowych realiów oraz opcjonalnie podpowiadamy właścicielom mieszkania jak urządzić nieruchomość aby podnieść jej wartość rynkową.


3.Firma przeprowadza prezentację w imieniu właściciela dzięki czemu nie musi być on fizycznie obecny na każdym spotkaniu. Dzięki zdaniu kluczy do agencji nie angażujemy Państwa osobiście.


4. Poszukiwania najemców na wybrane przez Ciebie nieruchomości (osobno na każdą nieruchomość). Możliwy jest wynajem da firmy, kadry kierowniczej lub prywatnych osób. W zależności od docelowego odbiorcy opracowujemy finalną umowę najmu. Możliwe jest wynajęcie pojedynczej nieruchomości nawet na okres 2-4 lat.


5.Reklamę w specjalistycznych płatnych serwisach poświęconych branży nieruchomości oraz w mediach społecznościowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy bazę firm i osób prywatnych dla których wyszukujemy mieszkań.


Po przyjęciu nieruchomości na wynajem zajmujemy się poszukiwaniem najemcy na długoterminowy najem nieruchomości. W imieniu klienta przeprowadzamy działania marketingowe i przeprowadzamy transakcje na ustalonych warunkach. Czas realizacji najmu: od 3 dni w przypadku małych mieszkań do 90 dni w przypadku większych apartamentów. Klient nie musi osobiście angażować się w marketing, odbieranie telefonów od innych agencji oraz przeprowadzenie negocjacji z innymi firmami. Do czasu transakcji nasze działania są bezpłatne, chyba, że klient wybierze inną strategię reklamową.Zależy Ci na współpracy ze sprawdzoną agencją nieruchomości ? Chcesz zapytać o orientacyjne warunki najmu? Zadzwoń i spytaj o detale: Tel. 604-978-704 w godz. 8-22. Zarabianie pieniędzy na wynajmie nieruchomości to świetna forma dodatkowego dochodu – warto realizować transakcję w towarzystwie profesjonalistów.agencja nieruchomości Wrocław

  • Najpopopularniejsze w serwisie: 

inwestowanie w nieruchomości                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Inwestowanie 
w nieruchomości 2019
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław