Wynajem domów – Wrocław Krzyki, Śródmieście & Bielany Wrocławskie. Obsługa najmu nieruchomości.wynajem domów wrocław

Domy do wynajęcia – oferta biura nieruchomości.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domów do wynajęcia jakie mamy w firmie. Przedstawiane nieruchomości są usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, mają zadbane ogrody i świetnie nadają się na wynajem dla osób prywatnych i dla firm.


Przestronne salony, tarasy , zadbane ogrody, szybki dojazd do centrum,atrakcyjna okolica – wszystkie szczegóły w poniższych ofertach.


dom krzyki   dom-krzyki-wynajem

Wynajem domu przez biuro nieruchomości online – obsługa najmu.Od 2015 roku zajmujemy się profesjonalną obsługą najmu nieruchomości luksusowych – domów i mieszkań na terenie Wrocławia, Karwian, Komorowic, Wysokiej i Bielan Wrocławskich. Prowadzimy kompleksową obsługę wynajmu dla osób spoza miasta jak i dla osób z zagranicy (Europa i USA). Nasza oferta obejmuje:przygotowanie nieruchomości do wynajmu,
profesjonalne sesje fotograficzne i rzuty kondygnacji,
film promocyjny,
prezentowanie nieruchomości (możliwość oddania kluczy do agencji),
przygotowanie dokumentów do wynajmu nieruchomości,Wynajem domów i mieszkań dla firm Koreańskich.

Na codzień nasza firma współpracuje z firmami zagranicznymi z Wrocławia i okolic. Dla naszych klientów kontraktujemy mieszkania oraz domy dla najemców z zagranicy - USA, Niemiec i Korei Południowej.


Zajmujemy się przygotowaniem nieruchomości do wynajmu, prezentacją w języku obcym oraz przygotowaniem całej transakcji (posiadamy własne umowy najmu w języku angielskim). W okresie całego najmu oferujemy również usługę zarządzania wynajmem - szczególnie przydatną jeśli właściciel ma kilka nieruchomości do wynajęcia, lub na codzień mieszka za granicą.


Dzięki własnej bazie danych firm i stałej współpracy z najemcami jesteśmy w stanie wynająć nieruchomość w krótkim czasie na lokalnym rynku. Wszystkie transakcje naszej firmy to najem długoterminowy.


Zapraszamy do współpracy, poniżej najczęściej zadawane pytania od klientów.

Jak wygląda współpraca z firmą?


Współpracę rozpoczynamy od spotkania i oględzin nieruchmości. Na spotkaniach oceniamy stan techniczny i możliwość wynajmu domu/apartamentu. Umowy z naszymi najemcami są zawierane na okres od 12 do 36 miesięcy (domy i apartamenty).


Na specjalne żądanie właścicieli przygotowujemy umowy najmu okazjonalnego oraz najmu instytucjonalnego. Poza jednorazową opłatą (płatną po znalezieniu najemcy i podpisaniu umowy najmu) nie obciążamy włąścicieli żadnymi opłatami w czasie trwania umowy. Firma współpracuje również z zewnętrznymi serwisantami, dzięki czemu właściciel nie musi osobiście dojeżdzać do mieszkania i usuwać osobiście usterek.


Kto jest najemcą nieruchomości?


Najemcami nieruchomości w naszej firmie są firmy oraz osoby pracujące.


Czy muszę samodzielanie angażować się w wynajem nieruchomości?


Zarówno umowy jak i model wynajmu, są tak opracowane, aby jak najmniej angażować właściciela nieruchomości, stąd oferta firmy jest szczególnie atrakcyjna dla osób przedbywających za granicą. Istnieje również możliwość obsługi najmu nieruchomości na podstawie pełnomocnictwa notarialnego. Zgłoszenia przyjmujemy pod telefonem: +48-604-978-704 lub +48-538-441-222 (klienci z zagranicy).


Michał Banaszak

  • Najpopopularniejsze w serwisie: 

  • zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
     Zarządzanie 
    najmem Wrocław
             Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław