Nieruchomości komercyjne Wrocław. Grunty, lokale i działki - Dolnośląskie.nieruchomości komercyjne

Nieruchomości inwestycyjne to popularny produkt wśród osób prowadzących działalność gospodarczą w dużych miastach, szukających źródła pasywnego dochodu lub planujących przesięwzięcia deweloperskie. Poniżej przedstawiamy najnowsze oferty nieruchomości komercyjnych z Wrocławia i okolic miasta.

W sekcji Business 2 Business prezentujemy lokale komercyjne oraz obiekty z przeznaczeniem na działalność gospodarczą lub stricte pod wynajem dla innych firm.


Opisywane tutaj obiekty znajdują się w obrębia miasta Wrocław i znakomicie nadają się do prowadzenia działalności biurowej, usługowej i handlowej. Zlokalizowane są w ścisłym centrum miasta lub w dobrze skomunikowanych miejscach. Jak każda ddobra firma zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości - zarówno poszukiwaniami jak i samym wynajem długoterminowym.

W przypadku działek jak i realizacji na obietkach przemysłowych (zabytki i duże fabryki) oferujemy możliwość współpracy z doświadczoną pracownią architektonicznąGrunty i działki inwestycyjne Dolny Śląsk / Wrocławgrunty inwestycyjne

Poniżej przedstawiamy ofertę gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych na terenie Dolnego Śląska. Opisane poniżej oferty obejmują działki budowlane oraz grunty inwestycyjne pod konkretne projekty biznesowe ( hale magazynowe, farmy fotowoltaiczne, fabryki i zakłady usługowe. Przy realizacji projektów biznesowych oferujemy pomoc architekta oraz specjalistycznych firm projektowych.Poniżej zestawienie najnowszych nieruchomości w naszej firmie:

Typ nieruchomościPowierzchniaLokalizacjaCenaLink
Fabryka/Cukrownia1700m2Piotrowice899 000 złLink
Zakład stolarski4000m2Piotrowice890 000 złLink
Pałac na sprzedaż3,7 haParchów499 000 złLink
Zabytkowy hotel na sprzedaż3764 m2Lądek Zdrój2 458 770 złLink
Grunt inwestycyjny3764 m2Jelenia Góra 1 273 488 złLink
Grunt inwestycyjny3764 m2Gruszków481 206 złLink
Grunt inwestycyjny3764 m2Kopaniec682 342 złLink


Biuro nieruchomości komercyjnych Wrocław


Zapraszamy Państwa do przeglądania ofert w naszym dziale nieruchomości komercyjne Wrocław. Regularnie publikujemy w nim najnowsze oferty nieruchomości, które dostajemy z polcenia w naszej firmie. Planujesz zakup nieruchomości komercyjnej? Chciałbyś sprzedać swój lokal lub działkę inwestycyjną? Zadzwoń pod numer +48-604-978-704Jak agencja nieruchomości współpracując z firmami regularnie pozyskujemy nowe obiekty na sprzedaż. Przyjmujemy obiekty na parterach kamienic, bloków, nowoczesnych apartamentowców lub całe budynki komercyjne. Prowadzimy aktywne kampanie reklamowe, skutecznie pozyskujące klientów na nieruchomości. Oferty zamieszczamy na największych polskich portalach internetowych,biznesowych, serwisach zagranicznych oraz własnej dedykowanej stronie biznes-trader.pl


Wspólpraca z agencją nieruchomości Wrocław

 • osoby indywidualne szukające nieruchomości pod konkretną działalność gospodarczą,
 • klientów zainteresowanych zakupem wynajętych lokali komercyjnych,
 • osoby zainteresowane sprzedażą lokali komercyjnych, oraz całych obiektów biurowych,
 • fundusze inwestycyjne poszukjące rentownych nieruchomości,
 • klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mieszkalnych (apartamentów) z podpisaną umową zarządzania najmem,

 • Warunki i sposób współpracy omawiamy na indywidualnych spotkaniach.

  Najnowsze oferty nieruchomości komercyjnych. Działki inwestycyjne i budowlane pod działalność deweloperską.  .

  Działka przemysłowa 4900m2 Kąty Wrocławskie/Piotrowice.

  Działka budowlana - Prężyce - Miękinia.