Lofty we Wrocławiu

We Wrocławiu dobiegła końca budowa nowoczesnych loftów znajdujących się na Przedmieściu Oławskim. Osiedle będzie składa się z wyremontowanych budynków starej papierni oraz całkiem nowego obiektu (New Line). Kompleks liczy 129 obiektów i jest świetnie skomunikowany z centrum miasta- Rynkiem, Galerią Dominikańską oraz głównymi centrami handlowymi. To jeden z nielicznych ukończonych projektów budowlanych w Polsce zakładających budowę komfortowych i luksusowych loftów, obejmujących budynki i ich najbliższe otoczenie.


Co to jest loftLofty to mieszkania usytuowane w kompleksach industrialnych przekształconych w budynki mieszkalne. Cechy charakterystyczne takich apartamentów to: wysoki strop (dochodzący nawet do 6m!), duże rozłożyste połacie okien, odsłonięte do cegły powierzchnie ścian oraz elementy industrialne.


Lofty zazwyczaj usytuowane są w starych kompleksach przemysłowych zlokalizowanych w centrum miasta ( cegielnie, browary, fabryki odzieży). Specyficzna architektura, prawidłowo dobrane oświetlenie, oraz bardzo wysoki strop pozwalają na urządzenie niesamowitego wnętrze – praktycznie niemożliwego do odtworzenia w standardowych mieszkaniach. Lofty najczęściej nabywane są przez osoby ceniące duże przestronne wnętrza i otwarte przestrzenie. Bardzo często powierzchnie tych mieszkań przekształcane są tzw studio czyli mieszkanie bez ścian działowych składające się z jednego pokoju.


Pierwsze lofty powstały w Stanach Zjednoczonych w opuszczonych fabrykach. Tamtejsi artyści zaczęli ulepszać i aranżować wnętrza nieużytkowanych obiektów przemysłowych. Z biegiem czasu prywatni deweloperzy odkupili od władz miast tamtejsze tereny i zaczęli przekształcać je w dochodowe przedsięwzięcia mieszkaniowe. W Polsce lofty również cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Zapraszamy Was na dni otwarte inwestycji które odbędą się 06.02.2014 we Wrocławiu.


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Kontakt:
Tel bezpośredni do konsultanta: Michał Banaszak 604-978-704
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą unikalnych mieszkań w dziale Apartamenty Wrocław. Doradzamy przy zakupie mieszkań i apartamentów klientom z Polski i zagranicy.