Lokal komercyjny na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Teczowa 20.


Tylko u nas. Oferta na wyłączność – Lokal komercyjny z dużymi witrynami w centrum Wrocławia – ok 750 m od Rynku.


Przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia.


Opis nieruchomości:


Lokal komercyjny z dużymi witrynami, zlokalizowany we Wrocławiu w centrum miasta, to idealne miejsce dla każdego, kto chce prowadzić swoją działalność w prestiżowej lokalizacji z dużym potencjałem klientów. Powierzchnia lokalu wynosi 73 m2, z czego około 45 m2 to powierzchnia sprzedażowa (istnieje możliwość przebudowy wnętrza, gdyż nie ma w nim ścian konstrukcyjnych). Pozostałe pomieszczenia to zaplecze socjalne, kuchnia w zabudowie oraz łazienka z wc.


Duże witryny lokalu, o szerokości około 7 metrów, zapewniają świetne oświetlenie i widoczność z zewnątrz, przyciągając uwagę przechodniów i kierując ich uwagę na to, co oferuje lokal (nieruchomość zlokalizowana jest przy dużym ciągu pieszych, samochodowym oraz komunikacyjnym – blisko jednego z głównych skrzyżowań Wrocławia – pl. Orląt Lwowskich. Lokal posiada także wygodne wejście, które ułatwia przepływ klientów, a także możliwość zainstalowania reklam na fasadzie, co jeszcze bardziej zwiększa jego atrakcyjność.


Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do rozpoczęcia działalności. Dane techniczne: Instalacja elektryczna – trójfazowa 230V, dwa wejścia do lokalu, zamontowana klimatyzacja, wysokość 3,59m- 3,79m. Niski czynsz administracyjny – niecałe 300 zł. Zainstalowany monitoring wnętrza oraz okolicy sklepu.


Istnieje możliwość aranżacji wnętrza według indywidualnych potrzeb i preferencji wynajmującego, co pozwala na dostosowanie lokalu do specyfiki działalności, jaką będzie prowadził.


W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni, a także planowane jest otwarcie dworca kolejowego. Dzięki temu lokum to idealne miejsce dla firm, które chcą działać w tętniącej życiem części miasta, w otoczeniu innych przedsiębiorców.


Lokalizacja ta jest bardzo atrakcyjna dla różnych branż, w tym dla sklepów, butików, salonów kosmetycznych, aptek, biur, kawiarni czy restauracji.


Szczegółowe informacje udzielamy pod numerem telefonu: +48-604-978-704. Przy realizacji transakcji oferujemy możliwość współpracy z architektem wnętrz oraz doradcą finansowym.


Kontakt: Michał Banaszak
Dakid Business Solutions
Tel.+48-604-978-704.


lokal komercyjny na sprzedaż
lokal komercyjny na sprzedaż
lokal komercyjny na sprzedaż
lokal komercyjny na sprzedaż
lokal komercyjny na sprzedaż
Zaprszamy na indywidualne spotkania gdzie przekazujemy wszystkie informacje o nieruchomościach.
zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław