nieruchomości luksusowe

Projektowanie lukusowych wnętrz


Projektowanie luksusowych wnętrz wymaga skupienia na bardzo indywidualnych opracowaniach, unikalnych rozwiązan architektonicznych, materiałów budowlanych oraz materiałów dekoracyjnych. Dzięki doświadczeniu zdobytym w branży nieruchomości luksusowych oraz na zagranicznych targach opracowujemy dla klientów indywidualne projekty wykorzystując do tego zaawansowane narzędzia informatyczne. Opracowane przez nas wnętrza są nie tylko reprezentacyjne i atrakcyjne dla oka ale również bardzo praktyczne.


Nowoczesny design w architekturze


Od 2017 roku, przy współpracy z pracownią architektoniczną zajmujemy sie projektowaniem mieszkań, domów, rezydencji, apartamentów i obietków komercyjnych (hotele, bary, restauracje). Cenimy w architekturze dobry desing i ponadczasowe wnętrza dlatego wspólnie z klientami dobieramy dodatki, sposób oświetlenia, indywidualne zabudowy i meble do wnętrza. Nasi arhitekci śledzą najnowsze trendy w architekturze wnętrz dzięki czemu udaje im się bardzo dobrze rozumieć wymagania klientów. Co więcej sami podpowiadają rozwiązania jak najbardziej zbliżone do oczekiwań klienta (a często nawet lepsze). Dodatkową korzyścią dla Państwa jestrównież nadzór nad ekipami budowlanymi przeprowadzającymi remont. .


Projektowanie wnętrz premium - style w architekturze.


Opracowane przez nas wnętrza cechuje fachowy dobór materiałów, spójność projektu (całe wnętrze w jednym stylu) oraz profesjonalny dobór materiałów do wnętrza. Dzięki temu Inwestor otrzymuje indywidalnie opracowane wnętrze zamiast amalgamatu rozwiązań ściągniętych ze zdjęć lub katalogu (których często nie można zastosować w projektowanej nieruchomości). Tworzymy wnetrza w stylu glamour,nowojorskim, amerykańskim, skandynawskim, eklektycznym, tradycyjnym oraz śródziemnomorskim (najczęściej do apartamentów wakacyjnych we Włoszech i w Hiszpanii).


Projektowanie luksusuwych nieruchomości


Dla naszych klientów opracowujemy: - apartamenty typu "penthouse",
- powierzchnie biurowe open space,
- luksusowe rezydencje i posiadłości,
- apartamenty wakacyjne, mieszkalne i pod wynajem,
- domy wakacyjne,
- mieszkania deweloperskie oraz z rynku wtórnego.
- kawalerki i apartamenty typu studio


Nowoczesne wnętrza - współpraca z architektem.


Współpracę rozpoczynamy od omówienia indywidualnych rozwiązań, materiałow oraz konceptu na podstawie którego zostanie wykonane wnętrze. Na życzenie naszych klientów opracowujemy rzuty techniczne, rzuty 3D oraz fotorealistyczne zdjęcia wnętrza nieruchomości. Dzięki współpracy z wykonawcami i dostawcami materiałów możliwe jest uzuskanie atrakcyjnych materiałów w przystępnej cenie.


Współpraca z inwestorami na rynku nieruchomości.


Jak każda doświadczona firma na rynku nieruchomości współpracujemy z inwestorami zainteresowanymi projektowaniem i urządzaniem mieszkań, które posiadają w swoim portfolio. Pomagamy im nie tylko w opracowaniu atrakcjnego ( i trwalego wnętrza) ale również w znalezieniu najemcy i zarządzaniu najmem nieruchomości. Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy.


Luksusowy penthouse - projekt architektoniczny


Poniżej przedstawiamy przykłądową realizacje które wykonaliśmy we Wrocławiu.
Luksusowa kawalerka Krzyki Borek
Apartament Atal Towers Wrocław
Apartament dwupoziomowy - penthouse
Lokum di Trevi apartament
Nowoczesne domy - kryształowa willa
Projekt kawalerki pod wwynajemJeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny pod numerem: + 48-604-978-704. Osoba kontaktowa: Michał Banaszak.


  • Najpopopularniejsze w serwisie: 

inwestowanie w nieruchomości                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Inwestowanie 
w nieruchomości 2019
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław

reklama