Pałac na sprzedaż Dolnośląskie - Parchów. Zabytkowy Zespół Pałacowo Folwarczny.


Barokowy pałac na sprzedaż - Parchów - województwo Dolnośląskie. (ściślej Zabytkowy Zespół Pałacowo – Folwarczny). Na sprzedaż zabytkowy pałac znajdujący się w miejscowości Prachów w województwie dolnośląskim (ok 20 km do Polkowic, ok 120 km do Wrocławia).


pałac na sprzedaż

Nieruchomość ma powierzchnię 1470 m2 (budynek trzykondygnacyjny), i znajduje się na działce o powierzchni 2,76 ha. Przynależy do niego teren zabudowany o powierzchni 1,25 ha. Działki przedstwiono na poniższym rysunku:


pałac na sprzedaż - lokalizacja

pałac na sprzedaż - lokalizacja

1.1. Frontowa elewacja budynku z widocznym wejściem oraz figurami rycerzy. pałac na sprzedaż - lokalizacja

Informacje techniczne:

Opracowany przez Martina Franza w przesłości należał do rodziny Kottwitzów. Stan budynku -do kapitalnego remontu. Budynek jest wpisany do rejestru zabytków.


Bogato zdobiony sztukateriami oraz ornamentami. Nad głównym wejściem piękny portal z dwoma posągami. W środku zabytkowe kominki z okresu baroku. Głownym pomieszczeniem była sala balowa wielkości dwóch kondygnacji. Świetne miejsce na reprezentacyjny pałac usytuowany na dużej działce z dala od zgiełku miasta lub na obiekt biznesowy (miejscowy plan zakłada: działalność usługową, gastronomiczną, administracyjną i turystyczną).


pałac parchów sala

1.2. Centralną częscią pałacu jest dwukondygnacyjna sala o powierzchni ponad 200m2 z zabytkową sztukaterią i oryginalnymi pilastrami.

Oryginalny kształt, bogate możliwości aranżacji wnętrza. Dużym plusem nieruchomości jest również okoliczny park bogaty w starodrzewy (platany).
Polecam i zapraszam na prezentacje obiektu. Przy reazlizacji transakcji współpracujemy z osobami opracowującymi projekty inwestycyjne i architektoniczne. Zajmujemy się profesjonalnym obrotem nieruchomościami od 2009 roku. Zobacz więcej ofert na sprzedaż w sekcji: "nieruchomości zabytkowe".


Szczegółowych informacji na temat zabytków udzielamy pod numerem: +48-604-978-704. Zobacz również: Zabytkowa fabryka na sprzedaż.


Cena: 499 000 zł - do indywidualnych negocjacji.
Kontakt do agenta: Michał Banaszak Tel.+48-604-978-704.
Dakid Business Solutions Michał Banaszak.
ul. Uznańskiego 13/9.
50-570 Wrocław.
Tel. 604978704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu
Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

układ działek

pałac na sprzedaż - Parchów

pałac na sprzedaż - Parchów

pałac na sprzedaż - Parchów

pałac na sprzedaż - ParchówPałac - widok z lotu ptaka
zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław