Kredyty Wrocław - przeczytaj i wybierz dla siebie.mieszkanie wrocław kredyty wrocław

Z nieruchomościami będziesz miał styczność zawsze - są obecne w życiu prywatnym, zawodowym, biznesowym. Stanowią schronienie nad głową, są miejscem gdzie pracujesz/ rozwijasz swój biznes. Stanowią także wdzięczną inwestycję zapewniającą źródło pasywnego dochodu, zabezpieczenie emerytury, bądź innej inwestycji.


Dają możliwość szybkiego i pokaźnego zysku dla osób o ponad-przeciętnej skłonności do ponoszenia ryzyka. Są także jedną z najpewniejszych i cieszących się największym zaufaniem inwestycji. Aby umożliwić Państwu uzyskanie rzetelnych informacji na temat finansowania ich zakupu nawiązaliśmy współpracę z brokerem kredytowym.Ostatnie lata na rynku bankowym to czas dynamicznej ekspansji banków oraz rozwój ich produktów. Dzięki stosunkowo łatwemu dostępowi możliwe jest sfinansowanie własnych czterech kątów lub dużego projektu biznesowego. Na bezpłatnym spotkaniu z doradcą finansowym, klient jest informowany warunkach uzyskania kredytu oraz otrzymuje przykładowe symulacje dotyczące spłaty kredytu w czasie oraz jego całkowitego umorzenia. Mądrze dobrany kredyt hipoteczny pozwala na zakup nieruchomości oraz komfortowe życie podczas jej użytkowania. Zaciągnięcie kredytu hipotecznego to długoterminowe zobowiązanie na wiele lat, dlatego warto opracować plan kredytowania z doświadczonym i kompetentnym doradcą. Dzięki współpracy z doradcą finansowych dowiecie się Państwo jak wygląda rynek finansowy od podszewki, jak dobrać kredyt hipoteczny do aktualnych zarobków oraz struktury zatrudnienia.


Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą domu kredytowego, z którym współpracujemy od kilku lat.

Kredyty inwestycyjne od maja 2013 roku oferujemy możliwość uzyskania kredytu poprzez doświadczonego brokera na rynku finansowym, specjalizującym się w obsłudze średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Oferowane kredyty mogą być wykorzystane do: - zakupu nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym, - budowę i rozbudowę istniejącej firmy lub nieruchomości - spłatę innego kredytu,


Kredyty obrotowe – ich celem jest pokrycie kosztów bieżącej działalności, pomagających utrzymać przez przedsiębiorstwo płynność finansową.


Pożyczka hipoteczna na zasadach uproszczonych– z przeznaczeniem na dowolny cel, wystarczy Twoje oświadczenie o dochodach, do 1 mln zł.


Leasing - Polega na tym, iż firma leasingowa umożliwia leasingobiorcy korzystanie z danego środka trwałego przez określony termin w zamian za otrzymywanie płatności w formie rat leasingowych.


Planujesz rozwój swojej firmy? Przygotowujesz się do zaciągnięcia kredytu? Chciałbyś poznać warunki jakie trzeba spełnić aby uzyskać kredyt hipoteczny lub inwestycyjny? Jeśli tak zadzwoń pod numer 604-978-704 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.


reklama