Wideoprezentacje nieruchomości Wrocław - filmowanie wnętrz domów i mieszkań.wideoprezentacje i fotografia nieruchomosci

Wideoprezentacje nieruchomości to świetny sposób aby kompleksowo zaprezentować wnętrze domu lub mieszkania. Dzięki wysokiej rozdzielczości i odpowiednim ujęciom z drona operator może pokazać w sposób szczegółowy wygląd nieruchomości wraz z jej otoczeniem.


Wideoprezentacje pozwalają klientom zapoznać się w sposób zdalny z ofertąfirmy oraz są częściej i chętniej wybieraną formą edukacji niż konwencjonalne artykuły lub wpisy na blogach firmowych.


Jest to szczególne przydatne jeśli potenacjalnemu klientowi zależy na pokazaniu obiektu wraz z całym otoczeniem. Ponizej przykładowy link:

Filmy z drona to świetny sposób na pokazanie całej nieruchomości i jej otoczenia
Dla naszych klientów oferujemy następujące widoprezentacje:- szczegółowe filmy z wnętrz (Full HD i 4K),
- podkłady dzwiękowe,
- intro wprowadzające,
- filmy z drona - prezentacja budynku wraz z okolicą,
- animacje poklatkowe,

Fotografia nieruchomości Wrocław*Dzięki użyciu specjalnego sprzętu przygotowujemy ujęcia w ciągu dnia jak i w nocy.

.
fotografia nieruchomości
fotografia nieruchomości
fotografia nieruchomości
fotografia nieruchomości

Dzięki dzisiejszym technikom fotograficznym możliwe jest nie tylko dokładne sfotografowanie wnętrza, odwzorowaniem najmniejszych deali, gry światła, ale również pokazanie mieszkania, jak może wyglądać po remoncie, przebudowie lub aranżacji. Profesjonalny fotograf zawsze dobiera odpowiedni obiektyw i sprzęt do wnętrza mieszkania dzięki czemu na jednym ujęciu jest w stanie pokazać cały jego widok.


Zajmejmy się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości pod sprzedaż:

 • fotografią nieruchomości (zdjęcia do sprzedaży i wynajmu mieszkania)

 • opracowaniem filmu z wnętrza nieruchomości,

 • filmy promocyjne,

 • przygotowaniem rzutu 3D,

 • na specjalne życzenie naszych klientów - realistyczne wizualizacje wnętrz,


 • Zdjęcia wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu fotograficznego specjalnie przygotowanymi do tego obiektywami. Dodatkowo finalny efekt jest poprawiany komputerowo dzięki czemy zdjęcia prezentują się atrakcyjnie w internecie.


  Fotografie przygotowujemy dla klientów do wybranej przez nich reklamy ( foldery reklamowe, ogłoszenia w internecie na portalach, reklama w ( social media Facebook, Twitter, Instagram).


  marketing nieruchomości premium

  Jako agencja działamy na rynku od 2010 roku, posiadamy bardzo bogate doświadczenie w marketingu mieszkań, domów, luksusowych apartamentów (zlokalizowanych w Polsce i za granicą). Materiały przygotowujemy w formie negatywów, filmów (animacja poklatkowa) lub finalnych zoderowanych zdjęć.


  Poniżej prezentujemy przykładowy film wykonany dla klienta z zagranicy:

  Dzięki wiedzy z zakresu sprzedaży nieruchomości -przygotowujemy dla klientów wysokiej jakości materiały dzięki czemu Twoja nieruchomość prezentuje się w internecie profesjonalnie i atrakcyjnie. Zlecenia przyjmujemy pod telefonem: 604-978-704 lub poprzez serwis www.inwestycje-wroclaw.pl
  div class="socializer" data-features="32px,circle,opacity,icon-dark,bg-white,pad" data-sites="facebook,twitter,reddit,email,rss,whatsapp,addtofavorites,instagram,linkedin,reddit" data-meta-link="https://www.inwestycje-wroclaw.pl/wideoprezentacje-nieruchomosci.html" data-meta-title="Wideoprezentacje i fotografia nieruchomości">