A A A


Współpraca z firmami



biznes_wrocław

Inwestowaniem w nieruchomości interesuje się coraz więcej osób. Spadające ceny oraz coraz większa ilość pojawiających się na rynku ofert zachęciły inwestorów do zakupów. Nadchodzący rok będzie okazją do wielu udanych transakcji na rynku. W związku z coraz większą ilością zapytań uruchomiliśmy opcję przyjmowania zleceń od naszych klientów z Polski oraz innych krajów.


  Osobom zainteresowanym inwestowaniem w nieruchomości zapewniamy dostęp do następujących usług:
 • - inwestowanie w lokale komercyjne z najemcami (powierzchnie biurowe, lokale usługowe,)
 • - mieszkania poniżej wartości rynkowej,
 • - nieruchomości zagraniczne (apartamenty i domy)
 • - fundusze rynku nieruchomości,
 • - lokowanie pieniędzy w grunty inwestycyjne oraz działki,
 • - analizy opłacalności inwestycji związana z realizacją i budową obiektu

 • Od 1.06.2013 roku oferujemy specjalistyczne poszukiwania:


  - powierzchni biurowych. W ramach oferowanych usług zapewniamy doradztwo przy wyborze powierzchni biurowej i użytkowej dla Twojego biznesu. Doradzamy firmom lokalnym oraz tym które dopiero zaczynają działalność we Wrocławiu.


  - działek i gruntów inwestycyjnych pod konkretną działalność gospodarczą w mieście i jego sąsiedztwie..



  Firmom i osobom fizycznym oferujemy możliwość szybkiej sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Dzięki nowoczesnemu marketingowi oraz jasnym i klarownym warunkom współpracy oferujemy możliwość pozyskania środków finansowych na przestrzeni kilku miesięcy. Już dziś umów się na spotkanie z naszym doradcą lub prześlij poszukiwanie nieruchomości:




  Jeśli interesuje Cię tematyka inwestowania w nieruchomości „od podszewki” oraz sprawdzonych inwestycji koniecznie zajrzyj na nasz FanPage: Facebook.com/DakidBusiness