A A A


Ubezpieczenia nieruchomości Wrocławmieszkanie wrocław kredyty wrocław

Osobom zainteresowanym ubezpieczeniem swoich nieruchomości oferujemy możliwość wykupienia polisy chroniącej: apartament, mieszkanie pod wynajem, dom lub lokal komercyjnym.


Ubezpieczeniem można objąć budynek, stałe elementy, wyposażenie nieruchomości, oszklenia nieruchomości oraz obiekty małej architektury. Nowością jest ubezpieczenie mieszkania będącego przedmiotem najmu. Dodatkową zaletą jest usługa OC w życiu prywatnym oraz możliwość ubezpieczenia od przepięć. Oferujemy również ubezpieczenia z cesją na określony bank przy kredytach hipotecznych.


Sprzedawane przez nas polisy są dostosowane do wyższych cen mieszkań w dużych miastach, przez co ich koszt jest bardziej atrakcyjny, niż w konwencjonalnych polisach. Klient sam deklaruje kwoty na które chciałby ubezpieczyć mieszkanie, jego wyposażenie oraz wartość ruchomości.


Ubezpieczając swój majątek warto skorzystać z oferty profesjonalistów – skontaktuj się z nami – a wybierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Wszystkich detali udzielamy telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.Poproś o przesłanie bezpłatnej kalkulacji pod numerem: +48 604-978-704 lub poprzez e-mail: [email protected]

Kredyty gotówkowe i mieszkaniowe.Zobacz również pozostałe działy serwisu: Kredyty gotówkowe -kliknij i sprawdź.

Jak uzyskać kredyt mieszkaniowy?