A A A


Powierzchnie biurowe WrocławOsobom prowadzącym działalność gospodarczą oferujemy dostęp do nowoczesnej powierzchni biurowej w centrum miasta. Proponowane przez nas biura znajdują się w strzeżonych budynkach oraz na parterach budynku z widocznymi witrynami.Aktualnie naszym klientom proponujemy:

Powierzchnię biurową o powierzchni od 12 m2 do 60m2 zlokalizowaną w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Rynku (budynek z ochroną, recepcją oraz windą). Media miejskie. Dobre warunki dla firm usługowych, finansowych oraz IT. Bogate zaplecze biznesowe: miejsce spotkań, sale konferencyjne oraz wsparcie dla biznesu. Bardzo dobra komunikacja z każdym rejonem miasta. Sąsiedztwo prestiżowych firm oraz kancelarii. Dostęp do nowoczesnej infrastruktury komunikacyjnej. W tym samym budynku oferujemy biura o większej powierzchni. Najemca ma zagwarantowany dostęp do sieci podobny biur na terenie całej Europy.


Firma ma również atrakcyjną ofertę dla przedstawicieli wolnych zawodów oraz młodych przedsiębiorców: dostęp do biura w centrum wrocławskiego Rynku za kwotę: 49zł+VAT pięć dni w tygodniu od 8 do 17. Biuro (tzw. loża biznesowa) z szybkim internetem, komputerem iMac oraz stanowiskami do podłączenia własnego laptopa (usługa szczególnie atrakcyjna dla firm typu start-up).

Dodatkowym atutem jest możliwość rejestracji działalności gospodarczej oraz skorzystanie z opcji usługi wirtualnego biura.


Cena: 1300 zł + VAT (płatne za stanowisko pracy) + pozostałe opłaty (podlega negocjacji oraz indywidualnym uzgodnieniom) Kontakt: 604-978-704 E-mail: [email protected] Szukasz dla siebie podobnej nieruchomości? Planujesz wynająć powierzchnię dla swojej firmy? Zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży nieruchomości? Jeśli tak - koniecznie zadzwoń pod numer: 604-978-704 i porozmawiaj o tym z naszym doradcą.


Zobacz zdjęcia biura i loży biznesowej:

Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław