A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław
ff""

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia nieruchomości


Cena / Price : 730 000
Powierzchnia / Area :75 m2
Ilość pokoi/ Number of rooms :3
Kondygnacja / Condignation :2/4
Rok budowy / Construction Year :1890

-------------------------------------

Opis nieruchomości:


Wyjątkowa oferta z samego centrum Wrocławia.

Na sprzedaż duże mieszkanie w samym centrum wrocławskiego Rynku (pierwsza linia zabudowy z widokiem na główną płytę). Nieruchomość ma powierzchnię 75 m2 i znajduje się w kamienicy z końca dziewiętnastego wieku. Mieszkanie składa się z:

- dużego salonu połączonego z dodatkowym pokojem,(widok na Rynek)

- mniejszego pokoju,

- kuchni,

- łazienki z WC.

Mieszkanie posiada wszystkie zalety mieszkań w kamienicach- wysokie stropy, duże okiennice, duże możliwości dotyczące aranżacji wnętrz. Bardzo dobre warunki dla firm: mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta- prestiżowy adres. Bardzo dobre warunki do aranżacji pięknego apartamentu. Nieruchomość wymaga gruntownego remontu. Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ architektoniczny- pokoje są duże i ustawne a wysokie sufity powiększają optycznie wnętrze.

Ogrzewanie miejskie.

Świetne na kancelarię prawną, biuro notariusza lub firmy finansowej. Mieszkanie bardzo dobre jako długoterminowa inwestycja w czasie.

Uprzejmie informujemy iż posiadamy w ofercie również inne nieruchomości zlokalizowane we Wrocławiu w obrębie Starego Miasta, które nie są publikowane w Internecie – zapraszamy do zapoznania się z nimi poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 604-978-704.

Cena: 730 000 zł – do negocjacji.

Tel.do agenta: 604-978-704 (zawsze dostępny)


Kontakt:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
E-mail: [email protected]