A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
ff""

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia nieruchomości


Cena / Price : 309 000
Powierzchnia / Area :57 m2
Ilość pokoi/ Number of rooms :3
Kondygnacja / Condignation :5/8
Rok budowy / Construction Year :1984

-------------------------------------

Opis nieruchomości:


Zadbane mieszkanie 3 pokojowe z szybkim dojazdem do centrum!


Nowocześnie urządzone, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 6 piętrze budynku wielorodzinnego. Ładne osiedle mieszkaniowe na Polance z doskonałą komunikacją miejską ( tramwaj, autobus ), blisko terenów spacerowych nad brzegiem Odry! Powierzchnia mieszkania to 57 m2 - w pełni rozkładowe: -pokój dzienny (z balkonem), 2 sypialnie, oddzielna wyposażona kuchnia, łazienka, osobo wc, przedpokój z szafą w zabudowie oraz niewielkie pomieszczenie gospodarcze przynależne do mieszkania (wejście bezpośrednio z mieszkania).


Całość wyremontowana (nowe instalacje), wykończona i wyposażona z dużą dbałością o szczegóły. Istnieje możliwość pozostawienia części umeblowania. Na podłogach panele, na ścianach stylowy tynk strukturalny. Wszystkie media włącznie z co - olicznikowane. Niski czynsz! ( wraz z zaliczkami na media - ok. 530 zł. dla 5 osób ). Ogrzewanie miejskie. Nowe okna.


Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (w piwnicy). Jest też możliwość zaadaptowania (zabudowy) części korytarza. Mieszkanie stanowi świetną lokatę kapitału i inwestycję pod wynajem. Świetna lokalizacja. Dogodna komunikacja miejska, bliski dostęp do łączników obwodnicy śródmiejskiej i autostradowej. Szkoła, przedszkole, przychodnia.


Kontakt:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
E-mail: [email protected]