Nieruchomosci Wrocław - Mieszkania dwupoziomowe - aranżacje i pomysły.

W poniższym artykule przedstawimy przykładowe aranżacje mieszkań II poziomowych. Mieszkanie w tym układzie wybierane są najczęsciej przez osoby ceniące przestrzeń oraz wysokie, przestronne i bardzo dobrze doświetlone wnętrza. Dzięki nieszablonowemu układowi i skosom możliwe jest zaaranżowanie ich zarówno na stylowy penthouse w styly nowojorskim jak i opracowanie wnętrza przypominającego dom.


Dzięki wysokim na ponad 6m sufitom możliwe jest stworzenie naprawdę imponującego wnętrza, niespotykanego w innych mieszkaniach. Podświetlone skosy nadają im unikalnego charakteru, a przestrzeń pod nimi można dodatkowo wykorzystać. Duże połacie okien (standardowe oraz połaciowe) sprawiają że ich wnętrze jest śweitnie naświetlone o każdej porze dnia.


 • podłogi reflektujące światło,
 • podświetlane schody wbudowane w ścianę,
 • duże kryształowe żyrandole sterowane przez włączniki dotykowe,
 • szklane balustrady,
 • kominiki olejowe,
 • rolety zaciemniające całę wnętrze,
 • Powierzchnie mieszkalne usytuowane są na dwóch kondygnacjach dlatego możliwe jest podzielenie mieszkania na część publiczną oraz prywatną przeznaczoną dla mieszkańców - zwłaszcza jeśli mieszkanie nie ma skosów. Plusem mieszkań II poziomowych są również dodatkowe tarasy oraz balkony. Ponieważ nieruchomosci tego typu zlokalizowane są na ostatnich kodygnacjach ich powierzchnia jest dużo większa niż w zwykłych mieszkaniach.


  Usytuowane na ostaniej kondygnacji - są swietnym miejscem do wypoczynku oraz ogranizowania spotkań z rodziną i przyjaciółmi.


  Bardzo dobrze dobrane oświetlenie, powłoki ścian i dodatki czynią je bardzo pożądanymi na rynku (zakładając, że ich przestrzeń nie jest sztucznie podzielona na mniejsze pokoje).


  Poniżej przedstawiamy przykładowe wnętrza z naszej firmy: apartament-dwupoziomowy-inspiracje

  apartament-dwupoziomowy-inspiracje

  apartament-dwupoziomowy-inspiracje

  apartament-dwupoziomowy-inspiracje

  W pierwszym mieszkaniu sam salon ma powierzchnię ponad 80m2 i jest wysoki na ponad 5m. Podłogi wykonano z olejowanego i lakierowanego litego drewna. Dzięki oryginalnemu podświetleniu (ekskluzywne lampu włoskie) i nietypowym dodatkom wnętrze prezentuje się naprawdę komfortowo. Na drugi poziom prowadzą boczne schody usytuowane tak aby zabierać jak najmniej powierzchni użytkowej w salonie.


  apartament-dwupoziomowy-aranżacje

  apartament-dwupoziomowy-aranżacje

  apartament-dwupoziomowy-aranżacje

  Drugie wnętrze to aranżacja mieszkania gdzie główna część mieszkalna jest usytuowana na poziomie I. Zadbany salon połączony z sypialnią i garderobą. Podłogi wykonane z drewnianych paneli, szklane balustrady, starannie dobrane oświetlenie i farby lateksowe dodatkowo odbijające światło.


  W salonie zamontowano schody z litgo drewna i pokryto jego powierzchnię śnieżnobiałą farbę. Z góry podwieszono oryginalne lampy kryształowe. Na podłodze gres imitujący drewno. Jasne ściany świetnie kontrastują z ciemną podłogą.


  Agencja nieruchomości Wrocław.


  Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem mieszkań i domów na terenie Wrocławia i Warszawy. Działamy na lokalnym rynku nieruchomości od 2009. Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy. Zlecenia przyjmujemy emailowo lub przez telefon: Michał Banaszak +48-604-978-704.