A A A
lokal komercyjny wrocław lokal komercyjny wrocław lokal komercyjny wrocław
lokal komercyjny wrocław lokal komercyjny wrocław lokal komercyjny wrocław
lokal komercyjny wrocław lokal komercyjny wrocław lokal komercyjny wrocław

Cena:2 300 000 zł (brutto))
Powierzchnia: 360 m2
Ilość pokoi:
Kondygnacja:1/4
Rok budowy:2005.

-------------------------------------

Wrocław Stare Miasto lokal na sprzedaż.
Pomieszczenie numer 1, powierzchnia 64,83 m2
największy gabinet, który może również pełnić funkcję open space dla większej ilości pracowników. Na dzień dzisiejszy jest to gabinet prezesa zarządu, wykończony dębową podłogą olejowaną w kolorze mahoń. Na ścianach i kolumnach stylowe zdobienia i wysokiej klasy tapeta ozdobna. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Zasłony wykonane na zamówienie z materiałów najwyższej klasy. Stylowy komplet wypoczynkowy służący do rozmów i przyjmowania ważnych gości. Meble wykonywane na zamówienie w kolorze czarnym – dwa stoliki okrągłe, biurko, fotel skórzany. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie wyposażone w dwa najwyższej klasy klima-konwektory Fujitsu.
Pomieszczenie numer 2, powierzchnia 24,43 m2
Pomieszczenie wykończone w standardzie biurowym. Na podłodze - wykładzina, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze szarym, meble o standardzie biurowym. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 3, powierzchnia 12,01 m2
Pomieszczenie przejściowe. Na podłodze - wykładzina, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze szarym, meble o standardzie biurowym wykonane na wymiar. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 4, powierzchnia 24,27 m2
Pomieszczenie wykończone w standardzie biurowym. Na podłodze - wykładzina, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze szarym, meble o standardzie biurowym. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Z pomieszczenia można przejść bezpośrednio do pomieszczenia numer 9 przez szklane drzwi przesuwne o wysokości 2,3 m. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 5, powierzchnia 20,17 m2
Pomieszczenie służące obecnie jako sala fitness. Na podłodze – panele. Ściana – malowana farbą odporną na zmywanie. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Drzwi do pomieszczenie – drewniane o wysokości 2,0 m. Do pomieszczenia można wejść jedynie z pomieszczenia numer 1. Pomieszczenie wyposażone w klimatyzację.
Pomieszczenie numer 6, powierzchnia 14,83 m2
Pomieszczenie służące jako sala konferencyjna. Podłoga – dąb bielony, olejowany. Ściany – tapeta natryskowa w kolorze białym. Pomieszczenie wyposażone w meble secesyjne po profesjonalnej renowacji, wysokiej klasy. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 7, powierzchnia 11,52 m2
Pomieszczenie służące jako sala konferencyjna lub mini sala konferencyjna. Podłoga – dąb olejowany, mahoniowy. Ściany – tapeta natryskowa w kolorze białym. Pomieszczenie wyposażone w meble biurowe wykonane na wymiar, oraz sprzęt do drukowania i kopiowania. Pomieszczenie zamknięte przeszkloną ścianą od strony recepcji, w której znajduje się wejście o wysokości 2,0 m. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 8, powierzchnia 36,52 m2
Hall główny i recepcja. Wykończona w najwyższym standardzie. Na podłodze - kafle o niezwykłej strukturze plecionej linki stalowej. Recepcja wykonana na zamówienie z najwyższej klasy materiałów. Sufity gięte wykonane według indywidualnego projektu, stylowe włoski kanapy, dzieła sztuki – obrazy, wykonane na indywidualne zamówienie przez jednego z najlepszych wrocławskich malarzy, oświetlenie wykonane według indywidualnego projektu. Pomieszczenie robi na osobach w nim przebywających niezwykłe wrażenie i wykonane jest zgodnie z najwyższymi standardami zarówno pod względem materiałów jak i zastosowanych rozwiązań. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 9, powierzchnia 20,24 m2
Pomieszczenie wykończone w standardzie biurowym. Na podłodze - wykładzina, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze białym, meble o standardzie biurowym. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Z pomieszczenia można przejść bezpośrednio do pomieszczenia numer 4 przez szklane drzwi przesuwne o wysokości 2,3 m. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 10, powierzchnia 13,11 m2
Pomieszczenie wykończone w standardzie biurowym. Na podłodze - wykładzina, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze białym, meble o standardzie biurowym. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 11, powierzchnia 14,47 m2
Pomieszczenie wykończone w standardzie biurowym. Na podłodze - panele, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze białym, meble o standardzie biurowym. Stolarka okienna plastikowa. Parapety konglomerat – beżowy. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 12, powierzchnia 18,86 m2
Pomieszczenie wykończone w standardzie biurowym. Na podłodze - panele, na ścianie - tapeta natryskowa w kolorze białym, meble o standardzie biurowym. Stolarka okienna aluminiowa w kolorze srebrnym o wysokości 2,2 m. Parapety granitowe – czarne. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Pomieszczenie numer 13, powierzchnia 28,36 m2
Pomieszczenie służące jako sala konferencyjna. Podłoga – dąb bielony, olejowany. Ściany – tapeta natryskowa w kolorze białym. Pomieszczenie wyposażone w meble wykonane na zamówienie, w tym stół konferencyjny, wysokiej klasy. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,0 m, w ścianie szklanej. Pomieszczenie wyposażone w najwyższej klasy klima-konwektor Fujitsu.
Numer 14, powierzchnia 19,60 m2
Taras. Wykaflowany, z wejściem na dach. Doskonałe miejsce do relaksu.
Pomieszczenie numer 15, powierzchnia 9,09 m2
Pomieszczenie kuchenne. Podłoga – kafle, ściany białe, meble kuchenne wykonane na wymiar. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Pomieszczenie numer 16, powierzchnia 2,28 m2

Pomieszczenie łazienki i WC. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Drzwi wewnętrzne drewniane pełne, o wysokości 2,0 m. Wysokiej klasy kafle i armatura sanitarna. Pomieszczenie numer 17, powierzchnia 4,62 m2

Pomieszczenie łazienki i WC. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Drzwi wewnętrzne drewniane pełne, o wysokości 2,0 m. Wysokiej klasy kafle i armatura sanitarna.
Pomieszczenie numer 18, powierzchnia 3,37 m2
Pomieszczenie łazienki i WC. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Drzwi wewnętrzne drewniane pełne, o wysokości 2,0 m. Wysokiej klasy kafle i armatura sanitarna. Pomieszczenie numer 19, powierzchnia 4,13 m2

Pomieszczenie łazienki i WC. Drzwi wejściowe do pomieszczenia – szklane, o wysokości 2,3 m, ościeżnice drewniane. Drzwi wewnętrzne drewniane pełne, o wysokości 2,0 m. Wysokiej klasy kafle i armatura sanitarna, prysznic. Pomieszczenie numer 20, powierzchnia 2,42 m2

Pomieszczenie serwerowni. Szafa serwerowa. Podłoga - kafle, ściany białe, pomieszczenie wyposażone w klimatyzację. W serwerowni możliwość podłączenia do 16 żył światłowodowych. Na terenie całego biura znajduje się 60 gniazd w kategorii RJ45 (w każdym gnieździe 2 wtyki + kabel nadmiarowy) a infrastruktura sieciowa umożliwia transfer danych z prędkością 1Gb/s.

Tel. bezpośredni do konsultanta: 604-978-704 E-mail:[email protected]


Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Zobacz również: Kredyty Wrocław Architektura wnętrz Wrocław