A A A


hilton wrocław


OVO Wrocław Hilton.


Nowoczesne apartamenty i lokale komercyjne.


Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym kompleksem OVO Wrocław zlokalizowanym tuż przy Galerii Dominikańskiej. Jest precyzyjnie zaprojektowanym kompleksem apartamentów i penthouse'ów z tarasami, biur klasy A+ oraz pięcio-gwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton z restauracją. Kompleks zaprojektowała francuska pracownia Gottesman – Szmelcman.


Na uwagę zasługuje futurystyczna bryła budynku – będzie to pierwszy budynek w Polsce bez kątów prostych. Trzeba przyznać, że jest to bardzo unikalny projekt nie tylko w skali naszego kraju ale i całej Europy (więcej w galerii).


Sam kompleks posiada wiele udogodnień dla mieszkańców. Znajdzie się tu także kasyno, centrum fitness z basenem, sala balowa i sale konferencyjne oraz lokale handlowo-usługowe. OVO to gwarancja prestiżowej lokalizacji (w samym centrum miasta i rozpoznawalnej przez wszystkich), bezpieczeństwa, kompleksowości usług, różnych form relaksu. I oczywiście luksusu.


Właściciele apartamentów OVO Wrocław będą mogli korzystać z usług hotelu DoubleTree by Hilton - zlecić pranie, prasowanie czy sprzątanie. Na życzenie zostanie im przydzielony indywidualny concierge, który załatwi za mieszkańców drobne sprawunki, zdobędzie bilety na spektakl, a nawet zamówi danie z restauracji na drugim końcu Polski. Temu projektowi szczególnie warto przyjrzeć się z bliska.

Na świecie działa ponad 400 hoteli DoubleTree by Hilton w ponad 30 krajach. W Polsce zaledwie 2 – w Warszawie i w Łodzi, ale żaden z nich nie osiągnął poziomu pięciu gwiazdek. Dopiero wrocławski DoubleTree będzie mógł się pochwalić tym standardem. Dlaczego międzynarodowa firma zdecydowała się na stworzenie kolejnego obiektu akurat we Wrocławiu i to na tak wczesnym etapie projektu?


We Wrocławiu brakowało ekskluzywnego hotelu z potężnym zapleczem konferencyjnym, a popyt na takie miejsce staje się coraz bardziej odczuwalny – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO projektu OVO Wrocław. – Wrocław dynamicznie się rozwija, gospodarkę w dużej części napędza międzynarodowy biznes. Wspólnie z Hilton Worldwide stwierdziliśmy, że DoubleTree będzie najodpowiedniejszą marką dla miasta i inwestycji – nowoczesną, przyjazną i doskonale skrojoną na potrzeby biznesu i relaksu. Rzeczywiście we Wrocławiu stale zwiększa się ilość imprez, kongresów oraz spotkan na szczycie. Projekt wkomponowuje się zatem w hasło miasta „Wrocław- Miasto spotkań”. Już w 2016 roku miasto będzie Europejską Stolicą Kultury (w tym samym roku planowane jest otworzenie obiektu).


Jak zatem będzie wyglądało wnętrze?

Hotel będzie rozciągnięty na kilka kondygnacji. Pod ziemią, na poziomie -2 będzie zlokalizowana główna kuchnia hotelowej restauracji (dania będzie tu przygotowywać 50 osób). Piętro wyżej powstanie centrum fitness z basenem i saunami, a w sąsiedztwie sala balowa o powierzchni 317 mkw. Będzie ona wysoka –6m dlatego w rzeczywistości zajmie po części dwie podziemne kondygnacje. Będzie wykończona w okładzinie corianowej. Na suficie pojawią się wyspy świetlne, które przypominają swoim kształtem wulkany. Za pomocą ścian przesuwnych będzie ją można podzielić na mniejsze przestrzenie. Każda sala posiada możliwość własnej płaszczyzny projekcyjnej.


Lobby i restauracja będą zlokalizowane na parterze. Tutaj też powstanie druga, mniejsza kuchnia, w której będą przygotowywane m.in. śniadania dla gości, a także centrum konferencyjne, w którym znajdzie się 7 sal. W zależności od potrzeb będzie je można różnie zaaranżować. W tym celu są zaprojektowano ściany mobilne.


Na pierwszym oraz drugim piętrze powstanie 189 luksusowych pokoi, które będą mogły przyjąć w sumie 380 gości. Najbardziej ekskluzywny apartament będzie mierzył 113 mkw., a z jego okna goście zobaczą park Słowackiego.


Właściciele penthouse'ów mogą liczyć na jeszcze więcej. Prosto do swojego mieszkania zamówią oni danie z restauracji hotelu Hilton, które zostanie im dostarczone specjalnie wydzieloną windą - mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. - Luksus w wydaniu OVO jest poszukiwany przez osoby, które pragną zapewnić sobie wygodę i życie na najwyższym poziomie. Na obecnym, wciąż jednak wczesnym, etapie budowy już 75% apartamentów OVO znalazło nabywców.


Na 4, 5 i 6 piętrze OVO znajdzie się w sumie 169 apartamentów, z tym że na ostatniej kondygnacji znajdą się penthouse'y. Każdy będzie miał przesuwne panoramiczne okna i wyjście na taras. Apartamenty będą wysokie - nawet do 3 m. Dostępne są w cenie od 12 do 20 tys. zł za mkw. OVO Wrocław będzie gotowy w 2016 roku. Inwestycja szczególnie atrakcyjna dla zamożnych klientów ceniących komfortowe wnętrza zlokalizowane w centrum miasta. Zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji deweloperskich ostatnich lat. Bardzo atrakcyjna dla osób lubiących mieszkać w wyjątkowych miejscach oraz lubiących lokować pieniądze w markowe inwestycje.


hilton Wrocław hilton Wrocław

Zobacz również nasze artykuły: Apartamenty w Polsce i na świecie.
Lokaty strukturyzowane- czy nadal opłacalne?


Kontakt:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704-zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości.
E-mail: [email protected]