A A A


    Domy poniemieckie & mieszkania willowe.



    mieszkania willowe wroclaw



    Domy poniemieckie oraz mieszkania willowe cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Wybudowane według sprawdzonej technologii, korzystnie usytuowane względem stron świata oraz odznaczające się wybitną architekturą stanowią obiekt marzeń wielu osób (zwłaszcza miłośników sztuki i historii). Co sprawia, że są tak pożądane na rynku?



    Zaletą tego typu nieruchomości jest atrakcyjne usytuowanie w prestiżowych, dobrze skomunikowanych, dzielnicach oraz sąsiedztwo parków i skwerów. Same budynki posiadają bardzo ciekawy układ pomieszczeń oraz sposób zabudowy. Wysokie użytkowe przyziemia, wnętrza o wysokości 2,95 – 3,2 m, wykusze, salony z usytuowaniem pd-zach to tylko niektóre z atutów tych nieruchomości. Zaletą domów i mieszkań willowych jest również materiał, z którego są wykonane.



    Budynki są skonstruowane z solidnej cegły, przez co świetnie trzymają ciepło, a w lecie nie nagrzewają wnętrza budynku. Sposób usytuowanie okien w pokojach, salonie i kuchni sprawia, że wnętrze tych obiektów są zawsze dobrze doświetlone. W domach poniemieckich do dziś można spotkać, oryginalną stolarkę okienną, obicia drewniane drzwi, narożne okna w gabinetach, oraz drewniane dębowe parkiety. Wnętrza tego typu posiadają niepowtarzalny charakter i styl, który trudno odtworzyć w nowych budynkach. Zaletą są również działki przynależne do nieruchomości od 600 nawet 3000 m2.