A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia nieruchomościApartament
Cena / Price : 630 000
Powierzchnia / Area : 89 m2
Ilość pokoi/ Number of rooms :4
Kondygnacja / Condignation :3/3
Rok budowy / Construction Year :2005

-------------------------------------

Opis nieruchomości:

Mieszkanie dla wymagających. Stylowe wnętrze,


Na sprzedaż stylowy, komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 89 m2 usytuowany na III piętrze apartamentowca z 2006 roku. (dzielnica Krzyki Gaj).


Sercem mieszkania jest zadbany i świetnie zaprojektowany salon z otwartą kuchnią i wejściem do dwóch mniejszych pokoi. Z salonu i pokoju wyjście na – aż 12 m2 balkon z którego rozlega się widok na panoramę osiedla. Na pierwszym poziomie znajduje się również wykończona wysokiej jakości materiałami łazienka. Na kolejnym poziomie mieści się sypialnia, oraz garderoba.


Apartament ma bardzo ciekawy układ architektoniczny – zadbane i ciepłe wnętrze, podkreślone eleganckim oświetleniem punktowym. Układ mieszkania jest bardzo praktyczny. Wysokie stropy powiększają optykę wnętrza. Apartament jest bardzo dobrze naświetlony- usytuowanie południowy-zachód.


Standard wykończenia: na ścianach gładzie, na podłogach panele, punktowe oświetlenie, okna PCV, ogrzewanie centralne. Zabudowa kuchenna, projektowana na zamówienie- wysokiej jakości sprzęt AGD. Niski czynsz administracyjny.


Lokalizacja: nowe osiedle, strzeżone, cicha i bezpieczna okolica. Blisko: Akademia Medyczna, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie lekarskie, tereny zielone. Okolica bardzo atrakcyjna dla osób młodych oraz dla rodzin z dziećmi.


Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Szybkie linie tramwajowe do Rynku. Mieszkanie dedykujemy rodzinom z dziećmi oraz miłośnikom unikalnych – dobrze wykończonych zdjęć. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację!


Kontak:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
E-mail: [email protected]