A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcianieruchomościApartament
Cena:645 000 zł
Powierzchnia: 89m2
Ilość pokoi:4
Kondygnacja:4/4
Rok budowy:2000

-------------------------------------

Opis nieruchomości:Oferujemy na sprzedaż komfortowe i świetnie zaprojektowane od strony architektonicznej mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Śródmieściu w prestiżowym apartamentowcu z 2000 roku. Nieruchomość jest usytuowana na IV piętrze i składa się z II poziomów.


  Mieszkanie ma powierzchnię 100 m2 i składa się z
 • dużego salonu 21,5 m2 ,
 • sypialni z wyjściem na balkon 12,0 m2,
 • mniejszego pokoju 10,8 m2,
 • pokoju na II poziomie 10,6 m2
 • tarasu do wyłącznego użytku – 40m2.

 • Szczegółowy układ przedstawiają rzuty załączone do ogłoszenia.

  Sercem mieszkania jest przestrzenny salon o powierzchni 21,5 m2. - może być połączony z sypialnią jako duży przestrzenny open space. Z salonu prowadzi wyjście na rozłożysty, ustawny balkon. Zabudowa kuchenna zaprojektowana na zamówienie. Łazienka została wyłożona dobrej klasy materiałami (kabina prysznicowa).


  Na drugim poziomie pokój ze skosami oraz wyjście na 40 m2 taras, z którego rozpościera się widok na panoramę Wrocławia – świetny do urządzania spotkań z przyjaciółmi oraz rodziną


  Standard wykończenia

  Mieszkanie jest zadbane i dobrze wykończone. Pokrycia ścian: gładzie. Pokrycia podłóg: panele i kafle. Okna PCV. Typ ogrzewania: centralne dla budynku.


  Okolica i komunikacja. Osiedle akademickie – usytuowane nad samą Odrą okolice ul. Młodnickiego - pełne terenów zielonych pozwalających na aktywny wypoczynek, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Bezpieczna i spokojna okolica. Mieszkanie dedykujemy rodzinie z dziećmi lub młodym osobom ceniącym świetne, stylowe mieszkania bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.


  Kontak:
  Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
  E-mail: [email protected]