A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcianieruchomościApartament
Cena / Price : 379 000 zł
Powierzchnia / Area : 47
Ilość pokoi / Number of rooms: 2
Kondygnacja / Condignation : 4/4
Rok budowy / Construction Year:1950

-------------------------------------

Opis nieruchomości:Mieszkanie.

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia!


Sprzedam 2-pokojowy apartament Wrocław-Rynek obok przejścia podziemnego przy ul. Świdnickiej. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze. Składa się z dwóch pokoi ( salon przejściowy), aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. Z sypialni wyjście na duży balkon. Mieszkanie posiada niestandardowe duże okna o wystawce zachodniej i południowej, wysokość do sufitu 3,2 m.


Mieszkanie po generalnym remoncie w latach 2007 i 2008 ( wymienione piony, gładzie na ścianach, nowe okna pcv, panele podłogowe).


Wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie miejskie. Pod blokiem miejsce postojowe dla samochodu. W pobliżu Rynek (300 m), odrestaurowany park przy Teatrze Lalek, zabytkowy basen przy ul. Teatralnej, Opera Wrocławska, centrum handlowe Renoma, Galeria Dominikańska, sklepy, szkoły i przedszkola. Pod bramą przystanki tramwajowe i autobusowe.


Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum mieszkanie ciche, balkon zlokalizowany od podwórza. Do lokalu przynależy piwnica (ok. 3m2), strych do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta- firmami zagranicznymi, lotniskiem AOW, obiektami rekreacyjnymi. Świetne dla młodych osób. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.


Kontakt:
Tel bezpośredni do agenta: 604-978-704
E-mail: [email protected]