A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcianieruchomościApartament
Cena / Price : 699 000 zł
Powierzchnia / Area : 100 m2
Ilość pokoi / Number of rooms: 4
Kondygnacja / Condignation : 1/3
Rok budowy / Construction Year: 2009

-------------------------------------

Opis nieruchomości:Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe na wrocławskich Krzykach


Oferujemy na sprzedaż prestiżowy 4 pokojowy apartament we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki (okolice ul.Zwycięskiej). Mieszkanie mieści się na strzeżonym osiedlu z 2009 roku (tylko 27 mieszkań) na I piętrze. Nieruchomość składa się z: dużego salonu (30m2) trzech mniejszych pokoi balkonu kuchni w aneksie.


Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach drewno, na ścianach gładzie. Duże, przestronne okna (ekspozycja na trzy strony świata). Ogrzewanie centralne dla budynku. Kuchnia projektowana na zamówienie.


W mieszkaniu zamontowano dodatkowe Leed'owe oświetlenie. Wnętrze apartamentu jest duże i przestronne. Nie ma w nim skosów a wszystkie pokoje są na jednym poziomie. Komfortowy układ salon+ trzy osobne pokoje świetnie nadaje się dla firm, rodzin z dziećmi oraz pod dochodowy wynajem. Mieszkanie posiada niepowtarzalny urok i znajduje się w atrakcyjnej, kameralnej lokalizacji.


Świetny dojazd do Bielan, autostrady A4 oraz centrum miasta. Cicha bezpieczna i spokojna okolica. Polecam i zapraszam na bezpłatna prezentację.Kontakt:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
E-mail: [email protected]